اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

شمیم خدمت

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

بررسی عملکرد مدیران کل استانی سازمان اوقاف و امور خیریه/ ملاحظات به‌عنوان پیوست احکام لحاظ خواهد شد

بررسی عملکرد مدیران کل استانی سازمان اوقاف و امور خیریه/ ملاحظات به‌عنوان پیوست احکام لحاظ خواهد شد

معاون امور مجلس و استان‌های سازمان اوقاف و امور خیریه در حاشیه جلسه بررسی عملکرد مدیران کل استانی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: نحوه بررسی عملکرد مدیران کل استانی به این صورت است که معاونت‌ها و ادارات‌ کل مختلف سازمان، عملکرد این مدیران را بررسی می‌کنند و اگر بنا باشد که حکم مدیران کل استانی تمدید شود، ملاحظاتی به‌عنوان پیوست احکام لحاظ خواهد شد.

 شنبه 1 خرداد 1400   314  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، جلسه بررسی عملکرد مدیران کل استانی سازمان اوقاف و امور خیریه پیش از ظهر امروز (1 خرداد) در راستای تمدید احکام مدیریت این مدیران با حضور حجت‎الاسلام غلامرضا عادل معاون فرهنگی و اجتماعی، حجت‌الاسلام امرالله حسنی‌نیا معاون امور اوقافی، حقوقی و ثبتی، حجت‌الاسلام شوزب شیری مدیرکل بازرسی مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات، حجت‌الاسلام سیدناصرالدین نوری‌زاده معاون امور مجلس و استان‌ها و دکتر ملیحی مدیرکل حراست برگزار شد.

معاون امور مجلس و استان‌های سازمان اوقاف و امور خیریه در حاشیه این جلسه اظهار کرد: مدیران کل استانی در جلسه بررسی عملکرد، گزارشی از عملکرد دو سال گذشته و رویکردشان برای دو سال آینده را ارائه می‌دهند.

وی تصریح کرد: نحوه بررسی عملکرد مدیران کل استانی سازمان اوقاف و امور خیریه به این صورت است که معاونت‌ها و ادارات‌ کل مختلف سازمان، عملکرد این مدیران را بررسی می‌کنند و اگر بنا باشد که حکم مدیران کل استانی تمدید شود، ملاحظاتی به‌عنوان پیوست احکام لحاظ خواهد شد.

حجت‌الاسلام نوری‌زاده با بیان اینکه توصیه‌های بخش‌های مختلف سازمان باید در پیوست احکام وجود داشته باشد، خاطرنشان کرد: حتی ممکن است در پیوست احکام بر تغییر سبک مدیریتی مدیران تاکید شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار