اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

شمیم خدمت

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

«سوم خرداد» روز حماسه مقاومت ملت ایران است

«سوم خرداد» روز حماسه مقاومت ملت ایران است

مدیرکل بازرسی مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان اوقاف با بیان اینکه «سوم خرداد» روز حماسه مقاومت ملت ایران است، گفت: خداوند متعال در آزادسازی خرمشهر، آن امداد ظاهری و باطنی خود را به مردم ایران اسلامی نشان داد.

 دوشنبه 3 خرداد 1400   127  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام شوزب شیری مدیرکل بازرسی مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات این سازمان با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار کرد: «سوم خرداد» روز حماسه مقاومت ملت ایران است.

وی با تاکید بر اینکه خداوند متعال در حماسه سوم خرداد، آن امداد ظاهری و باطنی خود را به مردم ایران اسلامی نشان داد، افزود: حق تعالی در حماسه سوم خرداد، شکست بزرگی را برای استکبار جهانی رقم زد.

مدیرکل بازرسی مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره امداد غیبی الهی در حماسه آزادسازی خرمشهر، تصریح کرد: همواره توجه ما باید به حق تعالی باشد؛ مهمترین نکته پیام امام راحل پس از آزادسازی خرمشهر نیز توجه به خدا و نصرت الهی بود.

حجت‌الاسلام شیری که خود از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بوده با اشاره به اینکه ما باید همواره حماسه سوم خرداد را زنده نگه داریم، خاطرنشان کرد: پس از آزادسازی خرمشهر، شور و نشاط در بین رزمندگان مشهود بود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار