اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

ولایت و امامت

طرح سلامت

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

تبلور قدرت ملی با مشارکت حداکثری مردم در انتخابات

تبلور قدرت ملی با مشارکت حداکثری مردم در انتخابات

مدیرکل اوقاف هرمزگان گفت: مردم یکی از پایه‌های اصلی اقتدار ملی محسوب شده و مشارکت سیاسی بالای آنان در امور کشور و در شکل متداول آن که انتخابات است، موجب تولید قدرت ملی می‌شود.

 دوشنبه 17 خرداد 1400   213  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از استان هرمزگان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین مهدیان مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان اظهار کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، پشتوانه قوی برای نظام جمهوری اسلامی بوده و ضامن امنیت، اعتبار و افزایش آبرو و قدرت بازدارندگی کشور است.
وی افزود: انتخابات یکی از عرصه‌های تبلور مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود است و افزایش مشارکت، همواره از اصول و سیاست‌های کلان نظام به شمار رفته است. ایران با برگزاری انتخابات متعدد در طول ۴ دهه حیات سیاسی خود، جلوه بی‌نظیری از دموکراسی را در معرض دید جهانیان گذاشته است.
مدیرکل اوقاف هرمزگان اضافه کرد: امیدبخشی، اطلاع‌رسانی از دستاوردهای نظام و انقلاب، پیگیری به‌موقع مشکلات مردم و افزایش اعتماد عمومی در جامعه از مؤلفه‌های انتخابات پرشور است. مردم یکی از پایه‌های اصلی اقتدار ملی محسوب شده و مشارکت سیاسی بالای آنان در امور کشور و در شکل متداول آن که انتخابات است، موجب تولید قدرت ملی می‌شود.
مهدیان تصریح کرد: انتخابات یکی از شاخصه‌های دموکراسی در جهان است که با حضور مردم و تعیین سرنوشتشان نمود پیدا می‌کند. حضور در انتخابات در این برهه تاریخی بسیار حساس و سرنوشت‌ساز است. البته تمامی انتخابات‌ها از این جهت که مردم با حضور خود تصمیم می‌گیرند و سرنوشت جامعه را تعیین می‌کنند، دارای اهمیت است. نکته مهمی که باید توجه ویژه‌ای به آن شود، این است که در دهه پنجم انقلاب قرار داریم و به تعبیری یک تغییر نسل نیز در جامعه به وجود آمده است.
وی ادامه داد: تلاش برای یک دولت قوی، انقلابی، جوان، جهادی، دردآشنا، معتقد به نظام و انقلاب، باکفایت، باایمان، عدالت‌خواه و ضد فساد، دارای عملکرد انقلابی و جهادی، معتقد به توانمندی‌های داخلی، معتقد به جوانان به عنوان پشتوانه حرکت عمومی کشور و امیدوار به آینده، داشتن همت برای اشتغال و توجه به تولید ملی از اهمیت به سزایی برخوردار است.
مدیرکل اوقاف هرمزگان در پایان یادآور شد: امیدواریم مردم ولایت مدار و انقلابی ما همانند سال‌های گذشته و انتخابات متعددی که در طول چندین سال انقلاب از خود به یادگار گذاشتند در این انتخابات نیز با همان همت و حضور و شور و دغدغه‌مندی حضور پیدا کرده و برگ زرین دیگری را در پرونده نظام مقدس جمهوری اسلامی با حضور حداکثری خود به یادگار بگذارند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار