اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

ولایت و امامت

طرح سلامت

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

اجرای نظام پیشنهادها در سازمان اوقاف ، راهکاری برای ایجاد تحول در سازمان

اجرای نظام پیشنهادها در سازمان اوقاف ، راهکاری برای ایجاد تحول در سازمان

مدیرکل برنامه‌ریزی،نظارت و تحول سازمانی سازمان اوقاف وامورخیریه با بیان اینکه این سازمان تلاش می‌کند از پیشنهادها و راهکارهای کارکنان در راستای بهبود فرآیندها و ارتقای عملکرد بخش های مختلف بهره‌برداری کند، گفت: نظام پیشنهادها که از اواخر سال گذشته در سازمان اوقاف عملیاتی شده ، زمینه دریافت و اجرایی شدن پیشنهادها و راهکارهای کلیه کارکنان و ذینفعان اوقاف را به‌ منظور بهبود عملکرد این سازمان فراهم کرده است.

 سه شنبه 18 خرداد 1400   165  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه دکتر محمد مولایی در چهارمین نشست کمیته نظام پیشنهادها در سازمان اوقاف که  به شکل ویدئو کنفرانس و با حضور مدیران و کارشناسان بخش های مختلف ستاد سازمان و استانها برگزار شد بابیان این مطلب تصریح کرد: نظام پیشنهادها و اخذ دیدگاه‌ها و راه‌کارهای کارکنان در مسائل مبتلابه و مشکلات موجود سازمان اوقاف می‌تواند موجب تحول، تعالی و تکامل سازمان اوقاف شود و در این راستا سال گذشته بخشنامه‌ای به‌ منظور نحوه دریافت و بررسی پیشنهادهای کارکنان و اصحاب وقف به ادارات کل اوقاف سراسر کشور و معاونتها و ادارات کل ستاد سازمان ابلاغ شد که از فرصت بوجود آمده، استقبال نسبتاً خوبی صورت گرفته است.
 
وی ادامه داد: این پیشنهادها و راهکارها ابتدا در سطح استان بررسی و درصورتی‌که بیشتر از 70 درصد از امتیازهای لازم را به دست آورد، به‌ عنوان پیشنهاد ملی مطرح و مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
 
مولایی بابیان اینکه نتایج وثمره این اقدامات و پیشنهادها به مجموعه سازمان اوقاف و موقوفات بر می‌گردد، تصریح کرد: اکثر این پیشنهادها در راستای حرکت روبه رشد بقاع متبرکه یا کارکردهای فرهنگی و اقتصادی موقوفات می‌باشد که قطعاً می‌تواند در بهبود عملکرد سازمان اوقاف و ارتقاء سطح فعالیت‌ها و رشد بهره‌وری در کلیه سطوح سازمان مؤثر باشد.
 
همچنین در این نشست براتی رئیس گروه بهبود فرآیندها وتحول اداری سازمان اوقاف بابیان اینکه زمینه دریافت پیشنهادهای کارکنان از طریق اتوماسیون اداری هم فراهم‌شده است خاطرنشان کرد: در جلسه آینده کمیته برخی از پیشنهادهای ارائه شده توسط کارکنان بررسی و ارزیابی خواهد شد.
 
وی هدف اصلی این طرح را ارج نهادن به اندیشه‌ها و افکار و آراء کارکنان سازمان اوقاف دانست و افزود: نظام پیشنهادها یکی از بسترهای مناسب و مؤثر مشارکت کارکنان در حوزه مدیریت و تحول و بهره‌گیری از آراء جمعی است و در واقع سهیم کردن کارکنان و ذینفعان در بهبود عملکرد و ارتقاء سازمان است.
 
براساس این گزارش، در این نشست همچنین معاونان مدیریت منابع و پشتیبانی ادارات کل اوقاف استانها از طریق ویدئو کنفرانس به بیان گزارشی از اقدامات به عمل آمده در راستای رسیدگی به پیشنهادهای ارائه شده توسط کارکنان در استان متبوع خویش پرداختند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار