اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

ولایت و امامت

طرح سلامت

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

پوستر «همایش ملی پنجاه و نهمین سال جایزه بنیاد البرز» رونمایی شد/ ارشدی از تشکیل شورای عالی سیاستگذاری جایزه بنیاد البرز خبر داد

پوستر «همایش ملی پنجاه و نهمین سال جایزه بنیاد البرز» رونمایی شد/ ارشدی از تشکیل شورای عالی سیاستگذاری جایزه بنیاد البرز خبر داد

مراسم رونمایی از پوستر «همایش ملی پنجاه و نهمین سال جایزه بنیاد البرز» با حضور حیدر ارشدی مدیرعامل ، اعضای هیئت امنا و جمعی از چهره‌های علمی، فرهنگی و منتخبین شاخص جایزه بنیاد البرز در ادوار گذشته در دفتر جدید این بنیاد واقع در خیابان سمیه برگزار شد.

 چهارشنبه 26 خرداد 1400   160  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حیدر ارشدی، مدیرعامل بنیاد فرهنگی البرز در حاشیه آیین رونمایی از پوستر جایزه بنیاد البرز اظهار کرد: جایزه البرز با پیشینه ۶۰ ساله  توسط زنده یاد حسینعلی البرز زاییده و روییده شده است.
 
وی در ادامه به تغییرات جایزه بنیاد البرز در سال 1400 اشاره کرد و گفت: شورای عالی سیاستگذاری جایزه بنیاد البرز با حضور چهره های ماندگار و دانشمندان منتخب جایزه البرز در دوره های پیشین ایجاد شده و هدف از این کار این است که هیئت انتخابی را برای برگزیدن نفرات برتر جایزه البرز 1400 در بخش دانشجویان، مخترعان و دانشمندان  سازماندهی کنیم.
 
ارشدی همچنین یادآور شد: قصد ما این است که جایزه البرز را به عنوان الگویی در چهارچوب جهانی برای دیگر جایزه های علمی کشور مطرح کنیم. 
 
گفتنی است، طبق برنامه ریزی انجام شده  همایش ملی پنجاه و نهمین سال جایزه بنیاد البرز (بخش نخبگان)» با هدف تقدیر از دانشمندان، مخترعان، دانشجویان و طلاب برتر سراسر کشور، طی مراسمی در مرداد سال جاری در  هتل ارم تهران برگزار خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار