اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

ولایت و امامت

طرح سلامت

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

دعوت رئیس سازمان اوقاف به حضور مردم در انتخابات  /حضور حداکثری مردم در انتخابات مرزهای امنیتی کشور را تقویت خواهد کرد

دعوت رئیس سازمان اوقاف به حضور مردم در انتخابات /حضور حداکثری مردم در انتخابات مرزهای امنیتی کشور را تقویت خواهد کرد

حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی، نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی با تاکید بر اینکه با حضور پرشور خود در انتخابات به دشمنان ثابت خواهیم کرد که انقلاب اسلامی هرگز پشتوانه مردمی خود را از دست نداده ،یادآور شد: حضور حداکثری مردم در انتخابات مرزهای امنیتی کشور را تقویت خواهد کرد.

 پنج شنبه 27 خرداد 1400   138  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

انقلاب اسلامی ایران با پیروزی بر طاغوتی که جهان غرب آن را علم کرده بود شکل گرفت و بعدها علی‌رغم اینکه دشمنانش هرگز آن را به حال خود رها نکردند و از هر طریقی بر آن تاختند و جنگ تحمیلی را راه انداختند، روز به روز تثبیت شد و قدرت بیشتری گرفت.

از همان بدو انقلاب اسلامی که امام خمینی (ره)  در سخنرانی معروف خودشان در بهشت زهرا فرمودند من به پشتیبانی این ملت دولت تعیین می‌کنم، تا به امروز همواره مردم در همه عرصه‌های انقلاب نقش بی‌بدیلی داشته‌اند و حضور حداکثری آنها در هر انتخابات اعم از انتخابات ریاست جمهوری ، مجلس خبرگان، مجلس شورای اسلامی و ... نمود کاملی از همین پشتیبانی بوده است.

امروز انقلاب اسلامی ایران به یمن داشتن رهبری حکیم و در سایه ولایت‌فقیه به چنان جایگاه رفیعی رسیده که معادله قدرت را در جهان بر هم زده است. روز جمعه به نظام سلطه و استکبارگران ثابت خواهیم کرد که این انقلاب هرگز پشتوانه مردمی خویش را از دست نداده است.

مردم عزیز کشورم، خواهران، برادران، جوانان ، نوجوانان به زودی حضور پرشور شما در انتخابات مرزهای امنیتی ما را تقویت خواهد کرد.

به یاری خداوند دعوت رهبر حکیم انقلاب اسلامی را لبیک خواهیم گفت و با حضور حداکثری خود در انتخابات برگ زرین دیگری را در تاریخ پر عظمت جمهوری اسلامی رقم خواهیم زد و انقلاب اسلامی را دگرباره به رخ جهانیان می‌کشانیم و به رئیس جمهوری رای خواهیم داد که مجاهد و جهادگر و فدایی اسلام و مردم باشد.

سید مهدی خاموشی
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار