اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

ولایت و امامت

طرح سلامت

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

پخش دومین قسمت از مجموعه مستند چهل‌نامه با موضوع « توسعه ارتباطات روستایی»

پخش دومین قسمت از مجموعه مستند چهل‌نامه با موضوع « توسعه ارتباطات روستایی»

دومین قسمت از مجموعه مستند چهل‌نامه که به همت روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه تهیه و تولید شده است،با موضوع « توسعه ارتباطات روستایی»، امروز ساعت 15 از شبکه مستند سیما پخش می‌شود.

 دوشنبه 31 خرداد 1400   99  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، توسعه ارتباطات روستایی در سالهای اخیر توانسته موجبات رشد روستائیان را فراهم کند و آنچه در این موضوع مهم است هرچه روستا دورافتاده تر باشد تاثیر این ارتباط بیشتر است.

در این قسمت از مستند چهلنامه در سیستان و بلوچستان می بینیم که در دورافتاده ترین نقاط مرزی کشور چگونه این امکان توانسته باعث رونق زندگی روستائیان زحمتکش این مرز و بوم شود.
 
گفتنی است، مجموعه «چهل‌نامه»، عنوان مجموعه مستندی است که در فضای ملموس و عینی، با حضور میان اقشار و طبقات مختلف اجتماعی، به فرایند و نتایج دستاوردهای نظام اسلامی در حوزه‌های گوناگون، تخصصی، عمومی و کاربردی می‌پردازد.
 
رویکرد انتخاب شده، پرداختن به موضوعات مهم و گوناگونی است که شاید تا کنون کمتر به شکلی جزئی‌نگرانه و در قالب یک مجموعه منسجم به آن پرداخته شده باشد.
 
این مجموعه به موضوعاتی همچون خدمات بهداشت روستایی و عشایری، نقش ارتباطات مخابراتی در احیاء صنایع دستی در دورترین نقاط کشور، تلاش‌های صورت گرفته در جهت تولید تجهیرات پزشکی و داروهای بیماری‌های خاص، تغییرات بنیادین در گسترش خطوط و امکانات رفاهی و مسافرتی راه‌آهن کشور، رشد سینمای انقلاب اسلامی در حوزه حرفه‌ای و سینمای جوان و غیره می‌پردازد.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار