اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

ولایت و امامت

طرح سلامت

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت فرا رسیدن سالروز میلاد امام رضا (ع)

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت فرا رسیدن سالروز میلاد امام رضا (ع)

سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی فرا رسیدن سالروز میلاد پربرکت شمس‌الشموس؛ انیس النفوس؛ شاه خراسان حضرت امام رضا علیه السلام را به عاشقان خاندان عصمت و طهارت تبریک و تهنیت گفت.

 دوشنبه 31 خرداد 1400   82  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این پیام تبریک آمده است:
 
حضور پربرکت و معنوی حضرت امام رضا علیه‌السلام در ایران باعث شد که تاریخ به گونه‌ای دیگر رقم بخورد و فرصتی بسیار بزرگ نصیب عاشقان دلباخته‌ای شود که تا پیش از آن سعادت دسترسی بی‌واسطه به معصومین را نداشتند.
این هجرت بزرگ ابعاد مختلف تاریخی، مذهبی، اجتماعی ، فرهنگی و... دارد که تعمق در آنها نشان می‌دهد که اگر امام رضا علیه السلام به ایران نمی آمدند تاریخ مسیر دیگری در پیش می‌گرفت و امروز در کشور ما از فقه پویای شیعه و خیل عظیم دوستداران اهل بیت علیهم السلام خبری نبود.
 
یکی از پیامدهای بزرگ سفر حضرت امام رضا علیه السلام که چندان هم به آن پرداخته نشده ورود بسیاری از فرزندان و نوادگان اهل بیت علیهم‌السلام در کشور ما بوده است که ما آنها را به عنوان امامزادگان می‌شناسیم.
 
امروز علاوه بر مشهد مقدس که متبرک است به حرم امام رضا علیه‌السلام امامزادگان زیادی در جای جای کشور عزیزمان وجود دارند که هر یک از آنها به نوعی قطب فرهنگی و معنوی و ملجا و پناهگاه دردمندان و عاشقان خاندان عصمت و طهارت محسوب می‌شوند.
 
سازمان اوقاف و امور خیریه سالروز میلاد پربرکت شمس‌الشموس؛ انیس النفوس؛ شاه خراسان حضرت امام رضا علیه السلام را به عاشقان خاندان عصمت و طهارت تبریک و تهنیت می گوید.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار