اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه

میز خدمت الکترونیکی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

نشست شورای معاونین بنیاد توسعه و عمران موقوفات/  لزوم ورود بنیاد به توسعه زنجیره‌های دامپروری، کشاورزی، آبخیزداری و تولید داروهای گیاهی

نشست شورای معاونین بنیاد توسعه و عمران موقوفات/ لزوم ورود بنیاد به توسعه زنجیره‌های دامپروری، کشاورزی، آبخیزداری و تولید داروهای گیاهی

حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی در نشست شورای معاونین بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور بر همکاری و پشتیبانی این مجموعه از شرکت‌های دانش‌بنیان تاکید کرد و گفت: این مجموعه ظرفیت مناسبی دارد و باید نسبت به توسعه زنجیره‌های دامپروری، کشاورزی، آبخیزداری، داروهای گیاهی و همچنین ورود به حوزه‌های کاشت درختان جهت چوب و صنایع تبدیلی به چرخه تولید کشور اقدام کند.

 چهارشنبه 16 تیر 1400   268  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، نشست شورای معاونین بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد.
 
در ابتدای این جلسه سهیل بیگدلی مدیرعامل بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور گزارش جامعی از عملکرد سه ساله و همچنین برنامه و سیاست‌های جدید این مجموعه را ارائه کرد.
 
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور، اظهار کرد: این مجموعه ظرفیت مناسبی دارد و باید نسبت به توسعه زنجیره‌های دامپروری، کشاورزی، آبخیزداری، داروهای گیاهی و همچنین ورود به حوزه‌های کاشت درختان جهت چوب و صنایع تبدیلی به چرخه تولید کشور اقدام کند.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی با تاکید بر همکاری و پشتیبانی بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور از شرکت‌های دانش‌بنیان، افزود: این پشتیبانی باعث هم‌افزایی و تولید علم برای پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی خواهد شد.
 
وی با تاکید بر پشتیبانی حداکثری سازمان اوقاف و امور خیریه از فعالیت‌های بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور، خاطرنشان کرد: مشکلات و موانعی که نیاز به پیگیری دارد، مطرح شود تا هرچه سریع‌تر در خصوص رفع این موانع، اقدامات لازم انجام گیرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر