اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه

میز خدمت الکترونیکی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

یکشنبه 10 مرداد؛ مراسم اختتامیه «هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری»

یکشنبه 10 مرداد؛ مراسم اختتامیه «هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری»

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه از برگزاری مراسم اختتامیه «هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری» در روز یکشنبه 10 مرداد خبر داد.

 چهارشنبه 6 مرداد 1400   195  0      

حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامرضا عادل معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با اعلام این خبر گفت:با پایان یافتن داوری آثار هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری در هشت رشته تخصصی ادبی، آثار پژوهشی، هنرهای تجسمی، خوشنویسی، عکاسی، فضای مجازی، خبر و رسانه و چندرسانه‌ای مقرر شد آیین اختتامیه این جشنواره  در روز یکشنبه دهم مردادماه سال جاری از ساعت 11 الی 13 در سالن اجتماعات ساختمان شهید سلیمانی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شود.
 
وی ادامه داد: در این مراسم برگزیدگان هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری با حضور وزیر محترم فرهنگ و ارشاد، رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و جمعی از مسئولین و صاحب‌نظران و برگزیدگان رشته‌های تخصصی جشنواره معرفی و تقدیر خواهند شد.
 
مهرابی همچنین یادآور شد: با توجه به شرایط ویژه کشور این مراسم با حضور تعداد محدودی از مهمانان با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود.
 
وی افزود: مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری از صفحه اینستاگرام به نشانی https://instagram.com/vaghffestival و سایت اینترنتی این جشنواره به نشانی www.vaghffestival.ir  و همچنین در اسکای روم به نشانی http://yun.ir/8kjqd5  به‌صورت مجاری پخش خواهد شد و علاقه‌مندان در سراسر کشور می‌توانند این مراسم را به‌صورت زنده مشاهده کنند.
 
گفتنی است،«جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری» در هشت بخش خوشنویسی، هنرهای تجسمی، متون ادبی، چندرسانه‌ای، عکس، آثار پژوهشی، خبر و رسانه و فضای مجازی برگزار شده و دبیرخانه هر بخش با حضور متخصصان مرتبط با رشته‌های جشنواره به‌صورت مجزا در یک استان تشکیل شده است؛ دبیرخانه مرکزی جشنواره در اداره ترویج وقف سازمان اوقاف و امور خیریه و دبیرخانه بخش خوشنویسی در قزوین، دبیرخانه بخش هنرهای تجسمی در کردستان، دبیرخانه بخش متون ادبی در هرمزگان، دبیرخانه بخش چندرسانه‌ای در همدان، دبیرخانه بخش عکس در کرمان، دبیرخانه بخش پژوهش در اصفهان، دبیرخانه بخش خبر و رسانه در خراسان جنوبی و دبیرخانه بخش فضای مجازی در تهران تشکیل شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر