اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه

میز خدمت الکترونیکی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

اعلام اسامی برگزیدگان هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری

اعلام اسامی برگزیدگان هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری

طی مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری اسامی برگزیدگان این جشنواره در هشت رشته مختلف توسط هیئت داوران اعلام شد.

 یک شنبه 10 مرداد 1400   1087  0      

 به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه این اسامی عبارت است از
در رشته ادبی
داستان:
مقام اول تا سوم:
سیروس جمشیدی
علي اسدی گرگانی
محمد سعید احمد زاده
شایسته تقدیر:
فائقه حسن زاده مارمی
شقایق ترابی
هدی حشمتیان
الهام صادقی
مجتبی صفدری
مهر نسا اسفیدانی
منیره هاشمی
دل نوشته، قطعه ادبی، مینیمال
مقام اول تا سوم:
خدیجه دریایی
معصومه کریمی
محمد رحمان پور
شایسته تقدیر:
سلمان روحی
حسین مجاهد
امینه گل زاده
رضوان نیلی پور
کوثر پورداد خدایی
شعر کلاسیک:
مقام اول تا سوم:
خدابخش صفا دل
علی سلیمانی
مهرداد مهرابی
شایسته تقدیر:
رضا محمد صالحی
حانیه محب زادگان کویجی
امیر رسولی
علی ملایی
مریم مسرور
شعر نو
مقام اول تا سوم: 
غلام امینی دم شهری
ابراهیم ارمات
آرش پور علی زاده
شایسته تقدیر: 
راضیه حیدری
مهرنوش ایزدپرست
علی ترابی
ثریا بلوایه
میثم داوودی
در رشته هنرهای تجسمی
نقاشی (نقاشی، نقاشی دیجیتال، طراحی)
مقام اول تا سوم: 
هلاله قادری
زهرا ملکی
زهره محمدی معین
شایسته تقدیر :
زهرا مقدم
سامان جعفری
حمیده شاهد نیا
آرام علائی اردبیلی
گرافیک (پوستر،تایپو گرافی، تصویر سازی)
مقام اول تا سوم: 
علیرضا عزیزی بهروز
مرتضی تقی بیگی
محمود بازدار
شایسته تقدیر: 
محمد حسین رمضانی
مستوره سرحدی
سید محمد مهدی سیدی نیا
عباس محمد جو
محسن جعفری
کاریکاتور(کارتون)
مقام اول تا سوم: 
محمود نظری
مهدی عزیزی
محمد رضاحقشناس
شایسته تقدیر: 
فرشید فصیحی
مهدیه صباغ کار
معصومه موسوی
رسول حاجی زاده
علی شافعی
در رشته فضای مجازی:
تارنما و وبلاگ
شایسته تقدیر:
رسول گلی زاده
عدنان رحمانی
حمید شکری وفائی
کانال، گروه و صفحه مجازی:
شایسته تقدیر: 
حسین روحی 
بازی و نرم افزار
شایسته تقدیر:
رسول ولدی
روح اله عرفانی
مرتضی لنگری
در رشته خوشنویسی
نستعلیق
برگزیده:
احمد احمدی
حمید احمدی
پیمان سادات نژاد
محمد جواد شکوهی فر
علی خیری حبیب آبادی
مصطفی عابدینی
شایسته تقدیر:
حامد فقیهی
سید علی حسینی کانی نیاز
سید رسول آقا میری
نیما الیکائی لاشکی
اصغر محمدی البرزی
مصطفی تاجیان
شکسته نستعلیق:
برگزیده:
شهرام روحی
امیر دانش مراغی
حمید رضا خدا کرمی
ایمان وکیلی مطلق
مریم ذوالقدر
شایسته تقدیر:
داریوش تازش
مهران رحیمی
مجتبی رحم دار
فاطمه کاظمی
شهربانو نجفی
نسخ و ثلث
برگزیده:
طیبه رمضانی کهنکی
نضیر کوثری
علی سلطانی
محمد قیاسی تبریزی
محمد بازیار
محمد گودرزی
شایسته تقدیر:
لیلا مژدگانلو
مرضیه مکارم
محمد پور قلی زاده
حمید میکانیک
در رشته خبر و رسانه
گزارش رادیویی و تلویزیونی
مقام اول تا سوم:
مریم تکافی
تکتم سیدی
مینا حبیبی مقدم
شایسته تقدیر: 
مریم محمدی
کاظم دهقانی اشکذری
ناهید روحانی مقدم
مهدی رهنما
احسان فکور
تولیدات مکتوب خبری
مقام اول تا سوم: 
امید حسینی نژاد
آرزو مستاجر حقیقی
زهرا زارعی
شایسته تقدیر: 
سمیه محمدی
اعظم انصاری
زهرا رسولی
مهدی احمدی
سید حبیب قاآنی
گزارش تصویری عکس
آرزو یوسفی مقام دوم
امیر مددی پور مقام سوم
سپیده قلندری اسفدن شایسته تقدیر
در رشته چند رسانه ای:
فیلم کوتاه داستانی
مقام اول تا سوم: 
سعید نجاتی
حمید عزیزی
جمشید فرجوند فردا
شایسته تقدیر: 
محمد طالبی
میلاد امینی موحد
هادی علیزاده جلگه پور
مستند
مهدی شایقی حق مقام سوم
شایسته تقدیر:
سارا رضایی گویجه لو
علی بصیری
مینا صفرپور
مهدی کارگر
انیمیشن
مقام اول تا سوم: 
نرگس رستمی معز
مهدی کارگزار
جعفر صیادی
شایسته تقدیر: 
اسماعیل عباسی
فاطمه خدیور
کلیپ
شایسته تقدیر:
مصطفی کیا
زهرا کلهری
موشن گرافی
شایسته تقدیر: 
احمد کاظمی
پادکست
مقام اول تا سوم: 
محمد ناظمی
عرفانه نعمتیان سامانی
محمدجواد هادیان به
شایسته تقدیر: 
فرشته بهمن زاده
بابک ابراهیمی
در رشته آثار پژوهشی:
کتاب
مرتضی درخشان و مهدی طغیانی مقام دوم
حسن کریمیان مقام سوم
روح الله بیدرام شایسته تقدیر
پایان نامه
علی اصغر چاهیان بروجنی مقام دوم
سید محمد سید حسینی مقام سوم
روح الله شهنازی مقام سوم
شایسته تقدیر:
مصطفی کاظمی نجف آبادی
مسعود داوری
مرضیه فاریابی
مریم حسینی بالام
مقاله
منیر شاه محمدی مقام اول
محسن عسگری مقام دوم
ایمان نریمانی مقام سوم
تقی ابراهیمی سالاری مقام سوم
شایسته تقدیر:
مجید غلامی جلیسه
محسن رحیمی
نصرت بانو عزیزی
ابوالفضل حسن آبادی
سید محسن موسوی
مرضیه افرافر
در رشته عکاسی
عکاسی با دوربین حرفه ای – مجموعه
مقام اول تا سوم: 
اسحاق آقایی
عرفان کوچاری
امیر عنایتی
شایسته تقدیر: 
فایزه کابلی
سید متین هاشمی
حامد جعفر نژاد
احمد بلباسی
علی اصغر فیض اللهی
عکاسی با دوربین حرفه ای - تک عکس
مقام اول تا وسوم: 
جواد رضایی سالانقوج
مریم آل مومن دهکردی
علی خوانین
شایسته تقدیر: 
کیوان جعفری
صابر قاضی
امین فائضی
عبدالرحمان مجرد
حمید عزیزی خانقاهی
عکاسی با تلفن همراه
مقام اول تا سوم: 
سید علی رضویان
مسعود بیات
مجید حجتی
شایسته تقدیر: 
محمد حسن اصلانی
جابر غلامی
پوریا ترابی
مهدی ایمانی
هادی دهقان پور
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر