اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه

میز خدمت الکترونیکی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

ارسال ۴۸۹۹ اثر به «هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری»/ ۲۰۰ نفر به‌عنوان برگزیدگان این جشنواره انتخاب شدند

ارسال ۴۸۹۹ اثر به «هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری»/ ۲۰۰ نفر به‌عنوان برگزیدگان این جشنواره انتخاب شدند

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه از ارسال ۴ هزار و ۸۹۹ اثر به دبیرخانه مرکزی هفتمین جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری خبر داد و گفت: ۲۰۰ نفر از سوی هیئت داوران به‌عنوان برگزیدگان این جشنواره انتخاب شدند.

 یک شنبه 10 مرداد 1400   134  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، آیین پایانی «هفتمین جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری» امروز (۱۰ مرداد) در ساختمان شهید سلیمانی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد.

حجت‌الاسلام غلامرضا عادل معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه در این مراسم با بیان اینکه هفتمین جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری از اوایل مهر ماه ۱۳۹۹ در هشت بخش و ۲۷ رشته آغاز شد، اظهار کرد: در این دوره از جشنواره، دبیرخانه مرکزی کار هماهنگی را با دبیرخانه‌های استانی انجام می‌داد و صاحبنظران به‌عنوان هیئت داوران هر بخش انتخاب شدند.

وی با اشاره به اینکه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره تا عید سعید فطر بود، یادآور شد: ۴ هزار و ۸۹۹ اثر به دبیرخانه مرکزی هفتمین جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری ارسال شد که ۲۰۰ نفر به‌عنوان برگزیدگان این جشنواره انتخاب شدند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با تاکید بر اینکه این سازمان برای ترویج سنت حسنه وقف فعالیت‌های مختلفی را انجام می‌دهد و یکی از این فعالیت‌ها استفاده از ظرفیت هنر است، افزود: هفتمین جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری با نهایت دقت در هزینه‌ها و کمترین هزینه اجرایی برگزار شده است.

حجت‌الاسلام عادل با بیان اینکه به‌دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، امکان حضور همه برگزیدگان جشنواره مقدور نبود، گفت:از تمامی شرکت‌کنندگان در جشنواره تشکر می‌کنم که آثار هنری و فاخری را خلق کردند و انشالله این آثار به‌عنوان باقیات و صالحات این عزیزان خواهد بود.

وی با تشکر از هیئت داوران، دبیرخانه‌های استانی و دبیرخانه مرکزی هفتمین جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری، خاطرنشان کرد: در اینجا باید از حمایت، راهبری و راهنمایی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه نیز تشکر ویژه‌ای داشته باشم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر