اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه

میز خدمت الکترونیکی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

آزمون انتخابی رشته حفظ کل قرآن کریم جهت اعزام به مسابقات بین‌المللی برگزار شد

آزمون انتخابی رشته حفظ کل قرآن کریم جهت اعزام به مسابقات بین‌المللی برگزار شد

آزمون انتخابی رشته حفظ کل قرآن کریم جهت اعزام به مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با حضور 12 شرکت‌کننده از 9 استان کشور برگزار شد.

 یک شنبه 14 شهریور 1400   97  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، آزمون انتخابی رشته حفظ کل قرآن کریم جهت اعزام به مسابقات بین‌المللی قرآن کریم امروز (14 شهریور) به‌صورت ویدئوکنفرانسی در مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد.

در این آزمون 12 شرکت‌کننده از 9 استان کشور به‌صورت ویدئوکنفرانسی به سوالات داوران پاسخ دادند؛ داوران نیز پاسخ شرکت‌کنندگان را در زمینه‌های صحت حفظ، تجوید، لحن، صوت و وقف ارزیابی کردند.

استاد امیر آقایی داور صحت حفظ، استاد عباس امام جمعه داور تجوید، استاد محسن یاراحمدی داور لحن، استاد محمد عباسی داور صوت، استاد حسین اخوان داور وقف و استاد محمدمهدی بحرالعلوم ناظر داوران در این آزمون بودند.

لازم به ذکر است که در آزمون انتخابی رشته حفظ کل قرآن کریم جهت اعزام به مسابقات بین‌المللی قرآن کریم علیرضا سامری از خوزستان، محمد خاکپور از خراسان رضوی، ابوذر کرمی از مرکزی، حسین خانی از اصفهان، احمد معتمدی و محمدرضا احمدی از قم، سینا طباخی از آذربایجان شرقی، امیدرضا رحیمی از گیلان، محمدرسول تکبیری و محمدجواد دلفانی از تهران و محمد لائینی و امیرحسین زرگری از مازندارن با یکدیگر به رقابت پرداختند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر