اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

پورتال جدید سازمان اوقاف وا مور خیریه

زائران رضوی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

جامعه بیش از هر زمان دیگری نیاز به ترویج اندیشه مرحوم حسینعلی البرز دارد

جامعه بیش از هر زمان دیگری نیاز به ترویج اندیشه مرحوم حسینعلی البرز دارد

مدیرعامل بنیاد البرز با بیان اینکه جایزه البرز موسوم به نوبل ایرانی با پیشینه‌ای ۶۰ ساله از اندیشه پاک مرحوم حسینعلی البرز نشات گرفته است، گفت: امروز جامعه بیش از هر زمان دیگری نیاز به ترویج اندیشه مرحوم البرز دارد تا از این رهگذر، شاهد شکوفایی نخبگان علمی و اعتلای نام ایران باشیم.

 جمعه 19 شهریور 1400   170  0      

حیدر ارشدی مدیرعامل بنیاد البرز امروز (۱۹ شهریور) در مراسم اعطای جایزه البرز ۱۴۰۰ که به‌صورت ویدئوکنفرانسی برگزار شد، اظهار کرد: خدا را شاکرم که برای سالی دیگر این توفیق نصیب ما شد و مراسم اعطای جایزه البرز ۱۴۰۰ را برگزار کردیم.

وی با اشاره به اینکه جایزه البرز موسوم به نوبل ایرانی با پیشینه‌ای ۶۰ ساله از اندیشه پاک مرحوم حسینعلی البرز نشات گرفته است، افزود: تاکنون چندین هزار نفر از نخبگان، دانشجویان و دانش‌آموزان ایرانی مورد حمایت بنیاد فرهنگی البرز قرار گرفتند.

مدیرعامل بنیاد البرز تاکید کرد: امروز جامعه بیش از هر زمان دیگری نیاز به ترویج اندیشه مرحوم حسینعلی البرز دارد تا از این رهگذر، شاهد شکوفایی نخبگان علمی و اعتلای نام ایران باشیم.

ارشدی در خصوص تغییرات اعطای جایزه البرز ۱۴۰۰ نسبت به سال‌های قبل گفت: در سال ۱۴۰۰ شاهد اعمال تغییراتی در بخش نخبگان جایزه البرز هستیم که «طراحی ساختار دبیرخانه جایزه البرز»، «افزایش رقم نقدی جایزه البرز» و «تغییر نحوه انتخاب نفرات برتر و منتخبین جایزه البرز» از جمله این تغییرات هستند؛ همچنین رقم نقدی جایزه صرفا در بخش نخبگان و مراسم امروز ۲۶ میلیارد ریال است که بیش از ۸۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

وی با تاکید بر اینکه بنیاد البرز تمامی اهتمام خود را بر اجرای این جایزه گذاشته تا از مقام علم تقدیر و تجلیل کند، افزود: در مراسم امروز از ۵۹ نفر از منتخبین جایزه البرز تجلیل می‌شود؛ مراسم اعطای جایزه برای عدم شیوع کرونا و صیانت از سلامت منتخبین بصورت ویدئوکنفرانسی و با حضور محدود ۶ نخبه برگزار شده است.

مدیرعامل بنیاد البرز در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره واقف خیراندیش مرحوم حسینعلی البرز از سازمان اوقاف و امور خیریه و تمامی سازمان‌هایی که با بنیاد البرز در راستای اعطای جایزه البرز تلاش کرده‌اند، تقدیر و تشکر کرد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر