اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

بهره‌وری بیشتر از موقوفات با سرمایه‌گذاری در حوزه‌های آبزی‌پروری

بهره‌وری بیشتر از موقوفات با سرمایه‌گذاری در حوزه‌های آبزی‌پروری

معاون بهره‌وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه هرمزگان پتانسیل مناسبی در حوزه‌های پرورش ماهی در قفس و پرورش میگو دارد، گفت: مصمم هستیم جهت بهره‌وری بیشتر از موقوفات در این حوزه‌ها سرمایه‌گذاری کنیم.

 چهارشنبه 31 شهریور 1400   146  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، مهدی پندار معاون بهره‌وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه این سازمان در بازدید از سایت‌های پرورش ماهی در قفس هرمزگان در چارک اظهار کرد: هرمزگان پتانسیل مناسبی در حوزه‌های پرورش ماهی در قفس و پرورش میگو دارد که مصمم هستیم جهت بهره‌وری بیشتر از موقوفات در این حوزه‌ها سرمایه‌گذاری کنیم.
 
وی تاکید کرد: بخشی از موقوفات استان سرمایه‌پذیر هستند که در این دو حوزه بهره‌وری از آنها صورت می‌گیرد و بخشی نیز سرمایه‌گذاری از عواید موقوفات در این حوزه‌ها انجام می‌شود.
 
معاون بهره‌وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه خاطرنشان کرد: این موارد در کمیته‌های استانی موردبررسی قرار می‌گیرد تا از ظرفیت‌های آبزی‌پروری در مناطق مختلف استان جهت‌ بهره‌وری بیشتر از موقوفات استفاده کنیم که منجر به اشتغال پایدار برای جوانان و مردمان استان هم شود.
 
پندار یادآور شد: در راستای سیاست‌های سازمان اوقاف و امور خیریه، از عواید موقوفات در حوزه‌های مختلف ازجمله پرورش ماهی در قفس و پرورش میگو استفاده می‌کنیم.  
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر