اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

ثبت ۱۵۰۰ وقف جدید در هر سال/ «دهه وقف» بستر مناسبی برای ترویج سنت حسنه «وقف» است

ثبت ۱۵۰۰ وقف جدید در هر سال/ «دهه وقف» بستر مناسبی برای ترویج سنت حسنه «وقف» است

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه هر سال به‌طور میانگین یک هزار و ۵۰۰ وقف جدید در حوزه‌ها و موضوعات مختلف در سطح کشور ثبت می‌شود، گفت: «دهه وقف» بستر مناسبی برای ترویج سنت حسنه «وقف» به‌عنوان فرهنگی خداپسندانه و ارائه گزارشی از آنچه در حوزه موقوفات رخ می‌دهد، است.

 یک شنبه 11 مهر 1400   113  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام غلامرضا عادل معاون فرهنگی و اجتماعی این سازمان اظهار کرد: هر سال به‌طور میانگین یک هزار و ۵۰۰ وقف جدید در حوزه‌ها و موضوعات مختلف در سطح کشور ثبت می‌شود؛ بزرگی یا کوچکی «وقف» موضوع مهمی نیست و آنچه اهمیت دارد، عمل به سنت حسنه «وقف» است، زیرا هرکسی که اموال خود را برای رضای خداوند «وقف» می‌کند، حتماً در پیشگاه الهی پذیرفته است.
 
وی از برگزاری یک نمایشگاه در سطح ملی برای ارائه دستاوردهای سازمان اوقاف و امور خیریه خبر داد و افزود: «دهه وقف» بستر مناسبی برای ترویج سنت حسنه «وقف» به‌عنوان فرهنگی خداپسندانه و ارائه گزارشی از آنچه در حوزه موقوفات رخ می‌دهد، است.
 
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه یادآور شد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، برنامه‌هایی که نیاز به حضور جمعیت دارد با محدودیت‌هایی همراه است اما با برنامه‌ریزی‌هایی که صورت گرفته در سطح استان‌ها قرار است تا از همه کسانی که وقفی انجام داده‌اند، تجلیل شود.
 
حجت‌الاسلام عادل با اشاره به اینکه در حال حاضر شرکت‌های مختلف دانش‌بنیان وجود دارند که به‌صورت مشارکتی محصولات خود را تولید می‌کنند، خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های جدی سازمان اوقاف و امور خیریه در حوزه دانش‌بنیان این است که با شرکت‌های فعال در این حوزه مشارکت کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر