اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

انتخاب دانش آموزان برتر ایرانی، جایزه البرز 1400

انتخاب دانش آموزان برتر ایرانی، جایزه البرز 1400

استادان ، پیشکسوتان و چهره های ماندگار آموزش و پرورش به عنوان اعضای هیات انتخاب جایزه البرز ۱۴۰۰ در بخش دانش آموزی ، دانش آموزان برتر را انتخاب کردند تا شایسته «نوبل ایرانی» باشند.

 جمعه 16 مهر 1400   67  0      

مراسم افتتاحیه آئین انتخاب جایزه البرز ۱۴۰۰ در بخش دانش آموزی امروز جمعه ۱۶ مهر ماه به همت بنیاد فرهنگی البرز با حضور جمعی از مسوولان سازمان اوقاف و امور خیریه ، بنیاد فرهنگی البرز ، نخبگان علمی ، فرهیختگان، استادان ، پیشکسوتان و چهره های ماندگار آموزش و پرورش برگزار شد .

در این آیین رسمی، اعضای هیات انتخاب جایزه البرز دانش آموزی، نفرات برتر را در مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم انتخاب کردند تا برگزیدگان ، جایزه البرز معروف به نوبل ایرانی را در آبان ماه ۱۴۰۰ دریافت کنند.

دریافت گواهی حضور در میادین علمی ملی و جهانی، حضور در المپیادهای دانش آموزی ، معدل علمی و آموزشی، فعالیت فرهنگی، فعالیت علمی و فعالیت ورزشی بخشی از شاخصه های اصلی تعیین شده برای انتخاب دانش آموزان برتر بود.

قرار است به برگزیدگان جایزه البرز ۱۴۰۰ در بخش دانش آموزی مبلغ ۱۰ میلیون تومان به همراه لوح افتخار از سوی بنیاد فرهنگی البرز تقدیم شود.

در این مراسم حیدر ارشدی مدیرعامل بنیاد فرهنگی البرز و دبیرکل جایزه البرز و همچنین شایان فروزنده دل دبیر هیات انتخاب جایزه البرز ۱۴۰۰ دانش آموزی به سخنرانی پرداخته و نحوه فعالیتها به همراه رویکرد بنیاد در راستای انتخاب برگزیدگان را تبیین کردند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر