اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

پورتال جدید سازمان اوقاف وا مور خیریه

زائران رضوی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی جهت‌گیری اوقاف را به‌سمت سرمایه‌گذاری در شرکت‌های دانش‌بنیان تغییر داده‌اند

حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی جهت‌گیری اوقاف را به‌سمت سرمایه‌گذاری در شرکت‌های دانش‌بنیان تغییر داده‌اند

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به حمایت‌های مالی سازمان اوقاف از شرکت‌های دانش‌بنیان، گفت: حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی عملا جهت‌گیری اوقاف را به‌سمت سرمایه‌گذاری در شرکت‌های دانش‌بنیان تغییر داده‌اند.

 چهارشنبه 21 مهر 1400   148  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری پیش از ظهر امروز (۲۱ مهر) در حاشیه افتتاح نمایشگاه «دستاوردهای نهاد وقف» اظهار کرد: از حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی تشکر می‌کنم؛ ایشان از زمانیکه در راس سازمان اوقاف و امور خیریه قرار گرفتند، حوزه‌های دانش‌بنیان‌ها واقعا جهش قابل توجهی داشته است.
 
وی با اشاره به حمایت‌های مالی سازمان اوقاف از شرکت‌های دانش‌بنیان، تصریح کرد: اکنون شاهدیم که سازمان اوقاف و امور خیریه از چه شرکت‌هایی حمایت می‌کند و این شرکت‌ها چه موفقیت‌هایی را کسب کرده‌اند.
 
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری تاکید کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی عملا جهت‌گیری اوقاف را به‌سمت سرمایه‌گذاری در شرکت‌های دانش‌بنیان تغییر داده‌اند و این منابع عظیم که اوقاف در اختیار دارد را در جهت سرمایه‌گذاری در این مسیر قرار داده‌اند.
 
ستاری خاطرنشان کرد: این ساختمان که شرکت‌های دانش‌بنیان در آن مستقر شده‌اند، یکی از ساختمان‌های مرکزی اوقاف بوده و اکنون به مرکز نوآوری تبدیل شده که جوانان در اینجا کار می‌کنند؛ این نشان می‌دهد که مسئولین مربوطه چه دیدگاهی نسبت به کارآفرینی و دانش‌بنیان‌ها دارند؛ این دیدگاه ارزشمند است و این نوع نگاه باعث می‌شود مسئولیت ما در دولت مضاعف شود.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر