اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

پورتال جدید سازمان اوقاف وا مور خیریه

زائران رضوی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

فعالیت‌های دانش‌بنیان باعث افزایش سرمایه اجتماعی سازمان اوقاف می‌شود

فعالیت‌های دانش‌بنیان باعث افزایش سرمایه اجتماعی سازمان اوقاف می‌شود

معاون دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت با بیان اینکه فعالیت‌های دانش‌بنیان فرصت‌های جدیدی را پیش‌روی جوانان می‌گذارد، گفت: فعالیت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه در زمینه دانش‌بنیان‌ها باعث امیدآفرینی می‌شود و همچنین باعث می‌شود تا سرمایه اجتماعی این سازمان افزایش پیدا کند.

 سه شنبه 27 مهر 1400   210  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، دکتر عباس شیراوژن معاون دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت با حضور در نمایشگاه «دستاوردهای نهاد وقف» و بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان اظهار کرد: به نظرم فعالیت‌های دانش بنیان به این دلیل که می‌تواند در جامعه امیدآفرین باشد، اهمیت زیادی دارد.
 
وی با بیان اینکه فعالیت‌های دانش‌بنیان فرصت‌های جدیدی را پیش‌روی جوانان می‌گذارد، تصریح کرد: ما معمولا در گذشته در بخش‌های دانش‌بنیان مصرف کننده و واردکننده بودیم و فرصت‌های اشتغال خیلی خوبی نداشتیم؛ این فعالیت‌ها (دانش‌بنیان‌ها) باعث ارزآوری می‌شود و در زمینه خنثی‌سازی تحریم‌ها نیز به ما کمک می‌کند.
 
معاون دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت عملکرد سازمان اوقاف در زمینه فعالیت‌های دانش‌بنیان را فوق‌العاده توصیف کرد و افزود: زمانیکه مشاهده کردم که سازمان اوقاف و امور خیریه از فضای سنتی به سوی سرمایه‌گذاری در دانش بنیان‌ها سوق پیدا کرده، واقعا شگفت زده شدم؛ واقعا جا دارد که به مسئولان سازمان برای چنین فعالیت‌هایی خداقوت بگویم.
 
شیراوژن با بیان اینکه سازمان اوقاف و امور خیریه در زمینه دانش‌بنیان‌ها در ابتدای مسیر قرار دارد، گفت: این فعالیت‌ها در درازمدت ثمرات و آورده‌های بیشتری خواهد داشت؛ فعالیت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه در زمینه دانش‌بنیان‌ها باعث امیدآفرینی می‌شود و همچنین باعث می‌شود تا سرمایه اجتماعی سازمان اوقاف افزایش پیدا کند.
 
وی با تاکید بر ضرورت ترویج سنت حسنه وقف در جامعه، خاطرنشان کرد: ماندگاری وقف بسیار مهم است و فواید و برکاتش به جامعه نفع می‌رساند؛ باید تلاش کنیم تا مردم با سرمایه کم هم در این امر خیر مشارکت داشته باشند.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر