اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

پورتال جدید سازمان اوقاف وا مور خیریه

زائران رضوی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

سازمان اوقاف در زمینه حمایت از دانش‌بنیان‌ها پیشتاز است

سازمان اوقاف در زمینه حمایت از دانش‌بنیان‌ها پیشتاز است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان لرستان با بیان اینکه با موفقیت در دانش‌بنیان‌ها، خودباوری به جامعه تزریق می‌شود، گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه فقط چندین سال است که در زمینه دانش‌بنیان‌ها ورود کرده اما در همین مدت کوتاه نسبت به بسیاری از نهادها و دستگاه‌ها پیشتاز بوده است.

 سه شنبه 27 مهر 1400   85  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام سیدمحمد طباطبایی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان لرستان با حضور در نمایشگاه «دستاوردهای نهاد وقف» و بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان اظهار کرد: یکی از مهمترین عرصه‌هایی که باید در آن بیش از این فعالیت می‌شد، موضوع دانش‌بنیان‌ها است.
 
وی با اشاره به اینکه از این طریق (دانش‌بنیان‌ها)، موفقیت‌های زیادی نصیب کشور خواهد شد، افزود: با موفقیت در دانش‌بنیان‌ها، خودباوری به جامعه تزریق می‌شود و همچنین از لحاظ اقتصادی نیز سود فراوانی برای کشور خواهد داشت.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان لرستان تصریح کرد: برپایی این نمایشگاه واقعا کاری ارزشمند بود؛ زمانیکه وارد هر غرفه‌ای از شرکت‌های دانش‌بنیان شدیم واقعا با موضوعات جذابی روبه‌رو شدیم و انگیزه پیدا کردیم تا خودمان هم در استان‌ به موضوعات مختلف دانش‌بنیان ورود کنیم.
 
حجت‌الاسلام طباطبایی با ارزشمند دانستن فعالیت تمامی غرفه‌های شرکت‌های دانش‌بنیانی که توسط سازمان اوقاف و امور حمایت می‌شوند، تاکید کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه فقط چندین سال است که در زمینه دانش‌بنیان‌ها ورود کرده اما در همین مدت کوتاه نسبت به بسیاری از نهادها و دستگاه‌ها پیشتاز بوده است.
 
وی خاطرنشان کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه در هر زمینه که ورود کرده از جمله دولت الکترونیک واقعا موفق است؛ در این زمینه (دانش‌بنیان‌ها) نیز می‌تواند رشد قابل توجه‌ای داشته باشد.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر