اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

پورتال جدید سازمان اوقاف وا مور خیریه

زائران رضوی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

حمایت سازمان اوقاف از دانش‌بنیان‌ها با حضور حجت‌الاسلام خاموشی پررنگ‌تر شده است

حمایت سازمان اوقاف از دانش‌بنیان‌ها با حضور حجت‌الاسلام خاموشی پررنگ‌تر شده است

معاون امور اوقافی، حقوقی و ثبتی سازمان اوقاف با بیان اینکه سازمان اوقاف و امور خیریه با توجه به اینکه بیشترین سرمایه‌اش املاک و اراضی کشاورزی است، برای افزایش بهره‌وری نیاز به علم و دانش و حمایت از دانش‌بنیان‌ها دارد، گفت: با تغییر مدیریت و حضور حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی در رأس سازمان که آشنایی و شناخت بیشتری در زمینه دانش‌بنیان‌ها دارند، تلاش شده تا حمایت از دانش‌بنیان‌ها پررنگ‌تر شود.

 سه شنبه 27 مهر 1400   109  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام امرالله حسنی‌نیا معاون امور اوقافی، حقوقی و ثبتی سازمان اوقاف و امور خیریه با حضور در نمایشگاه «دستاوردهای نهاد وقف» و بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان اظهار کرد: معضلی که در کشور وجود دارد این است که ما منابع و نیروی انسانی لازم را داریم اما در کنار آنها کمبود حمایت از دانش در حوزه‌های مختلف وجود دارد.
 
وی با بیان اینکه سیاست کلی نظام و تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی حمایت از علم و دانش‌بنیان‌ها است، افزود: سازمان اوقاف و امور خیریه با توجه به اینکه بیشترین سرمایه‌اش املاک و اراضی کشاورزی است، برای بهره‌وری از این سرمایه نیاز به علم و دانش دارد.
 
معاون امور اوقافی، حقوقی و ثبتی سازمان اوقاف و امور خیریه تاکید کرد: حمایت از دانش‌بنیان‌ها از گذشته در برنامه سازمان بوده اما با تغییر مدیریت و حضور حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی در رأس سازمان که آشنایی و شناخت بیشتری در زمینه دانش‌بنیان‌ها دارند، تلاش شده تا حمایت از دانش‌بنیان‌ها پررنگ‌تر شود.
 
حجت‌الاسلام حسنی‌نیا حمایت از دیگر شرکت‌های دانش‌بنیان را از برنامه‌های سازمان اوقاف و امور خیریه عنوان کرد و یادآور شد: یکی از وظایف‌مان افزایش بهره‌وری موقوفات است و دانش‌بنیان‌ها این کار را انجام می‌دهند.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر