اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

پورتال جدید سازمان اوقاف وا مور خیریه

زائران رضوی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

«وقف» می‌تواند در تامین مالی برای «دانش‌بنیان‌ها» نقش‌آفرینی داشته باشد

«وقف» می‌تواند در تامین مالی برای «دانش‌بنیان‌ها» نقش‌آفرینی داشته باشد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان با بیان اینکه سنت حسنه «وقف» می‌تواند در حوزه تامین منابع مالی برای دانش‌بنیان‌ها نقش‌آفرینی داشته باشد، گفت: قصد داریم تا با توجه به ظرفیت‌هایی که در استان هرمزگان وجود دارد در حوزه دانش‌بنیان‌ها سرمایه‌گذاری کنیم.

 چهارشنبه 28 مهر 1400   90  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام‌ حسین مهدیان مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان با حضور در نمایشگاه «دستاوردهای نهاد وقف» و بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان با اشاره به سابقه طولانی سنت حسنه «وقف»، اظهار کرد: در وقف، یک شخص در جهت یک نیت خیرخوانه، آنچه که دارد را در اختیار آیندگان قرار می‌دهد؛ هر چقدر که جلوتر می‌رویم، تاثیرگذاری سنت حسنه وقف در رفع آسیب‌های مختلف در جامعه بیش از پیش نمایان می‌شود.
 
وی با تاکید بر اینکه ورود به حوزه دانش‌بنیان‌ها از ضرورت‌های امروز جامعه است، افزود: با توجه به تحریم‌های مختلف علیه ملت ایران و مشکلاتی که برای مردم در حوزه‌های مختلف بوجود آمده، ضرورت نقش‌آفرینی شرکت‌های دانش‌بنیان به مراتب بیشتر شده است.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان تصریح کرد: سرمایه انسانی و علم در کشورمان وجود دارد و عموما در حوزه تامین منابع مشکل داریم؛ سنت حسنه وقف می‌تواند در حوزه تامین منابع مالی برای دانش‌بنیان‌ها نقش‌آفرینی داشته باشد و خروجی این عمل منفعتی است که به مردم عزیز کشورمان می‌رسد.
 
حجت‌الاسلام‌ مهدیان یادآور شد: اگر ما بخواهیم یک محصول را از خارج از کشور تهیه کنیم به مراتب هزینه بالایی خواهد داشت اما همین محصول بلکه با کیفیت‌تر، توسط موسسات دانش‌بنیان خودمان تولید می‌شود.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: قصد داریم تا با توجه به ظرفیت‌هایی که در استان هرمزگان وجود دارد در حوزه دانش‌بنیان‌ها سرمایه‌گذاری کنیم.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر