اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

پورتال جدید سازمان اوقاف وا مور خیریه

زائران رضوی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

خدمت‌رسانی به مسلمین جهان را وظیفه خود می‌دانیم

خدمت‌رسانی به مسلمین جهان را وظیفه خود می‌دانیم

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در دیدار با قائم مقام وزیر اوقاف و امور دینی عمان گفت: ما پیشرفت‌های علمی را طبق نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی برای کل مسلمانان می‌دانیم و وظیفه خودمان می‌دانیم تا به کل عالم اسلام و مسلمین جهان خدمت‌رسانی کنیم.

 چهارشنبه 28 مهر 1400   125  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، قائم مقام وزیر اوقاف و امور دینی عمان امروز (۲۸ مهر) پس از دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی با حضور در نمایشگاه «دستاوردهای نهاد وقف» از تمامی غرفه‌های این نمایشگاه و فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان حمایت شده از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه، بازدید کرد.
 
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با قائم مقام وزیر اوقاف و امور دینی عمان با بیان اینکه از هر نوع ارتباط بین سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری ایران و وزارت اوقاف و امور دینی عمان استقبال می‌کنیم، اظهار کرد: ما پیشرفت‌های علمی را طبق نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی برای کل مسلمانان می‌دانیم و وظیفه خودمان می‌دانیم تا به کل عالم اسلام و مسلمین جهان خدمت‌رسانی کنیم.
 
وی با اشاره به وجود قانون مدون برای اوقاف در ایران، تصریح کرد: ما در سازمان اوقاف و امور خیریه مرکز اسنادی داریم که در آنجا تمام اسناد وقفی را حفظ کرده‌ایم و سندهای تاریخی را در آنجا ترمیم می‌کنیم.
 
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه یادآور شد: اوایل انقلاب اسلامی یک بخشی را به سازمان اوقاف واگذار شد و آن بخش فعالیت‌های مسابقات بین‌المللی قرآن کریم بود؛ ما در کشورمان استان به استان مسابقه برگزار می‌کنیم و پس از مسابقات ملی، نفرات که انتخاب شدند در مسابقات بین‌المللی شرکت می‌کنند؛ در دوره مسابقات بین‌المللی اخیر با وجود شیوع ویروس کرونا، به‌صورت مجازی مسابقات را با حضور نمایندگانی از ۶۷ کشور جهان برگزار کردیم.
 
قائم مقام وزیر اوقاف و امور دینی عمان نیز خواستار انتقال تجربیات سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران و وزارت اوقاف و امور دینی عمان شد.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر