اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

پورتال جدید سازمان اوقاف وا مور خیریه

زائران رضوی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

ورود سازمان اوقاف به موضوع دانش‌بنیان‌ها باعث افتخار اصحاب وقف است

ورود سازمان اوقاف به موضوع دانش‌بنیان‌ها باعث افتخار اصحاب وقف است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خراسان رضوی با بیان اینکه در حوزه‌های مختلف کارهای خوبی داشته‌ایم که همه اینها ثمرات اعتماد به جوانان است، گفت: ورود سازمان اوقاف و امور خیریه به موضوع دانش‌بنیان‌ها باعث افتخار اصحاب وقف است.

 چهارشنبه 28 مهر 1400   107  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام محمد احمدزاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خراسان رضوی با حضور در نمایشگاه «دستاوردهای نهاد وقف» و بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان اظهار کرد: ورود جدی سازمان اوقاف و امور خیریه به عرصه دانش‌بنیان‌ها در دو سال اخیر اتفاق افتاده است و این خودش به‌دلیل ریسک بالایی احتیاج داشت، زیرا بخش‌های مدیریتی از این موضوع پرهیز داشتند؛ شخص رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه پای این موضوع ایستادند و انگیزه دادند که این کار عملیاتی شود.
 
وی با بیان اینکه در حوزه‌های مختلف کارهای خوبی داشته‌ایم که همه اینها ثمرات کارهای علمی و اعتماد به جوانان است، تصریح کرد: لازم است تا تمامی روسای ادارات و متولیان بزرگ موقوفات با حضور در این نمایشگاه، دستاوردهای نهاد وقف در حوزه دانش‌بنیان را مشاهده کنند.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خراسان رضوی با بیان اینکه با حضور در این نمایشگاه، پنجره جدیدی در زاویه ذهن ما باز شد، افزود: با این اتفاق امیدواریم بتوانیم تا تمام ظرفیت‌هایی که داریم را در این حوزه فعال کنیم.
 
حجت‌الاسلام احمدزاده تاکید کرد: در حال حاضر تعداد نیروگاه‌های خورشیدی خراسان رضوی به ۵۲ نیروگاه رسیده است که در این روزها و برای افزایش انرژی پاک، واقعا تاثیرگذار است.
 
وی با بیان اینکه ورود سازمان اوقاف به موضوع دانش‌بنیان‌ها باعث افتخار اصحاب وقف است، خاطرنشان کرد: اگر زمینه حضور روسای ادارات و متولیان موقوفات در این نمایشگاه فراهم شود، حتما اثرگذار خواهد بود.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر