اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

پورتال جدید سازمان اوقاف وا مور خیریه

زائران رضوی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

برپایی نمایشگاه دستاوردهای وقف مبتنی بر هوشمندی و موقعیت‌شناسی بوده است

برپایی نمایشگاه دستاوردهای وقف مبتنی بر هوشمندی و موقعیت‌شناسی بوده است

مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه برپایی نمایشگاه دستاوردهای نهاد وقف را ابزاری برای ارتقا عملکردی سازمان اوقاف برشمرد و گفت: برپایی این نمایشگاه مبتنی بر هوشمندی و موقعیت‌شناسی بوده است.

 سه شنبه 4 آبان 1400   99  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، رضا معممی مقدم یادآور شد: در آخرین روزهای دهه وقف اعلام شد که سازمان باید نسبت به برپایی نمایشگاهی اقدام کند.نهاد وقف با توجه به پیشینه سترگ خود و برخی از دوران‌های پراهمیت عمر بابرکتش نیازمند وقت زیادی برای طراحی این‌چنین نمایشگاهی بود  تا آنچه درگذر زمان اتفاق افتاده با توجه به اهمیت موضوع و ماندگاری آن در این نمایشگاه بازگو کند که فراموش نشود.
 
وی افزود: در همین راستا اغلب کارکنان سازمان وقف و امور خیریه از هیچ کوششی دریغ نکردند و سرانجام نمایشگاه دستاوردهای نهاد وقف از 21 مهرماه 1400 با استفاده از مفاهیم و تجربیات ارزشمند در دو قسمت فعالیت‌های فرهنگی ـ اجتماعی و دانش‌بنیان برگزار شد.
 
معممی مقدم تصریح کرد:بی‌شک خلاقیت‌ها و همت و مدیریت جهادی در برپایی هرچه باشکوه این نمایشگاه بسیار تأثیرگذار بود. در این راستا می‌توان امید داشت که از این گنجینه عظیم معنوی در جهت ارتقای سطح و نفوذ سازمان اوقاف استفاده مضاعفی شود.
 
وی همچنین تأکید کرد: بنده افراد شاخصی را که مرتبط با حوزه کاری ما بودند به بازدید از این نمایشگاه دعوت کردم و این جمله را در طول برپایی نمایشگاه زیاد شنیدم: «ما از این‌همه ظرفیت و فعالیت بی‌اطلاع بودیم و عملکرد سازمان مایه مباهات است.»
 
مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اوقاف اضافه کرد: ارتقاء توسعه بازارهاي محصولات کشاورزي، افزایش بهره‌وری، ارتقای سلامت محصول و درنتیجه سلامت مصرف‌کننده و جامعه، توسعه صادرات محصولات کشاورزی، پزشکی ،توسعه اقتصاد ملی و جلوگیری از هدررفت منابع ازجمله دستاوردهای استفاده از روش‌های نوین و تکنولوژی‌های حوزه پزشکی و کشاورزی است و مهم‌ترین هدف و رویکرد این نمایشگاه نیز ترویج روش‌های نوین و تکنولوژی‌های جدید بوده است.
 
وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران برپایی این نمایشگاه مواردی را همچون لزوم آشنایی ظرفیت‌های غرفه‌ها از یکدیگر در پیش از برگزاری نمایشگاه، ملاقات حضوری بین مسئولین غرفه‌ها در پیش و حین از نمایشگاه،  برنامه‌ریزی کیفی‌تر برای برگزاری جلسات تجاری‌سازی بین غرفه‌ها،  تهیه جزوه و کتابچه معرفی از مأموریت‌ها ، ظرفیت‌های غرفه‌ها به منظورارتقای کیفی این نمایشگاه پیشنهاد داد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر