اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

پورتال جدید سازمان اوقاف وا مور خیریه

زائران رضوی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

لزوم استفاده از ظرفیت «وقف» برای حمایت از ورزش قهرمانی

لزوم استفاده از ظرفیت «وقف» برای حمایت از ورزش قهرمانی

نماینده فدراسیون جهانی کیوکوشین در ایران بر لزوم استفاده از ظرفیت سنت حسنه وقف برای حمایت از ورزش قهرمانی تاکید کرد و گفت: حمایت سازمان اوقاف و امور خیریه از نخبگان ایران اسلامی ستودنی است.

 سه شنبه 4 آبان 1400   92  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، محمد منصوری‌فرد نماینده فدراسیون جهانی کیوکوشین و رئیس سبک کیوکوشین KWF در ایران با اشاره به برپایی نمایشگاه دستاوردهای نهاد وقف، اظهار کرد: فعالیت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه در حوزه دانش‌بنیان‌ها واقعا حیرت‌آور است؛ این فعالیت‌ها باعث اشتغالزایی و همچنین اجرای بهتر نیت واقفین می‌شود.
 
حمایت سازمان اوقاف از نخبگان ایران اسلامی ستودنی است
 
وی با تاکید بر اینکه حمایت سازمان اوقاف و امور خیریه از نخبگان ایران اسلامی ستودنی است، تصریح کرد: همین حمایت‌ها از نخبگان و فعالیت‌های دانش‌بنیان باعث می‌شود تا این سرمایه‌های عظیم کشور (نخبگان) با انگیزه‌ای مضاعف به فعالیت در کشور خودشان ادامه دهند.
 
نماینده فدراسیون جهانی کیوکوشین در ایران بر لزوم استفاده از ظرفیت سنت حسنه وقف برای حمایت از ورزش قهرمانی تاکید کرد و افزود: این حمایت می‌تواند به این صورت باشد که از درآمد موقوفاتی که برای امور ورزشی وقف شده‌اند در راستای ایجاد سالن‌های تخصصی و بکارگیری مربی‌های حرفه‌ای استفاده شود.
 
منصوری‌فرد در پایان خاطرنشان کرد: اگر فعالیت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه در حد وسیع تبلیغ و ترویج شود، شاهد وقف‌های بیشتری برای رفع نیازهای جامعه خواهیم بود.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر