اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

پورتال جدید سازمان اوقاف وا مور خیریه

زائران رضوی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

هشتمین دوره طرح زائران حرم رضوی /اعزام ۱۴۰۰ نفر از کادر درمانی کرونا و مبلغان جهادی عرصه سلامت به مشهد

هشتمین دوره طرح زائران حرم رضوی /اعزام ۱۴۰۰ نفر از کادر درمانی کرونا و مبلغان جهادی عرصه سلامت به مشهد

مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه از اعزام ۱۴۰۰ نفر از کادر درمانی کرونا و مبلغان جهادی عرصه سلامت به مشهد مقدس در قالب هشتمین دوره طرح زائران حرم رضوی خبر داد.

 چهارشنبه 5 آبان 1400   285  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، رضا معممی مقدم با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای امینانه نیات واقفان هشتمین دوره طرح زائران حرم رضوی با هدف تکریم و تجلیل از کادر درمانی کرونا و مبلغان جهادی فعال در عرصه سلامت در قالب چهار دوره سه روزه در مجتمع آموزشی فرهنگی امامت مشهد مقدس برگزار می‌شود.
 
وی ادامه داد: سه دوره اول این طرح که ویژه کادر درمانی کرونا است از دهم تا نوزدهم آبان ماه برگزار و زمان دوره چهارم که ویژه مبلغان جهادی عرصه سلامت است و با حمایت استان خراسان رضوی برگزار می‌شود، متعاقباً اعلام خواهد شد.
 
معممی مقدم به حضور شخصیت‌های همچون نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی، تولیت استان قدس رضوی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه این طرح اشاره کرد و یادآور شد:هر گروه اعزامی به نام یکی از شهدای سلامت نام‌گذاری شده است و علاوه بر برنامه زیارت جمعی با هماهنگی با دارالهدایه حرم  مراسم سخنرانی و مداحی نیز برای این عزیزان خواهیم داشت.
 
وی تصریح کرد: برنامه ریزی شده بود که در این طرح حدود 1200 زائر حضور داشته باشند اما با توجه به استقبال استان‌ها در این چهار دوره حدود 1400 نفر از مشتاقان زیارت امام رضا (ع) حضور خواهند داشت.
 
معممی مقدم اضافه کرد:مطابق آمار و اطلاعات سامانه جامع بانک اطلاعات و مدیریت موقوفات و اماکن متبرکه ما 752 نیت در این خصوص داریم که مربوط به 321 موقوفه دارای درآمد است.
 
مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه همچنین یادآور شد: منتخبین کادر درمانی کرونا از طریق تعاملی که در استان‌ها با دانشگاه علوم پزشکی انجام شده معرفی شده‌اند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر