اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

پورتال جدید سازمان اوقاف وا مور خیریه

زائران رضوی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

خدمت‌رسانی اوقاف به زلزله‌زدگان اندیکا

خدمت‌رسانی اوقاف به زلزله‌زدگان اندیکا

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خوزستان به تشریح خدمت‌رسانی اوقاف به زلزله‌زدگان اندیکا پرداخت.

 یک شنبه 16 آبان 1400   100  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام مرتضی خاکباز مدیرکل اوقاف و امور خیریه خوزستان درباره اقدامات این مجموعه در کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان اندیکا اظهار کرد: در راستا کمک به زلزله‌زدگان، سفری به اندیکا داشتیم و در دیدار با امام‌جمعه و فرماندار این شهرستان، تصمیماتی برای کمک و خدمات‌رسانی به مردم این منطقه اتخاذ شد.
 
وی تاکید کرد: یکی از موضوعاتی که پیگیری می‌کنیم کمک به بیماران بی‌بضاعتی است که نیاز به معالجه دارند و در این راستا کمک‌هایی را به‌صورت موردی به این بیماران ارائه خواهیم کرد.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خوزستان ادامه داد: همچنین بنا شد برای کمک به بیماران صعب‌العلاج و بیماران خاص نیز مکاتباتی با استان‌های برخوردار همچون تهران و فارس داشته باشیم و در بیمارستان‌هایی همچون نمازی شیراز به معالجه این بیماران بپردازیم.
 
حجت‌الاسلام خاکباز افزود: طی مذاکرات و مکاتبات با امام‌جمعه و فرماندار اندیکا، بنا شد تا اعتباری به مساجد و امامزادگانی که در اثر زلزله تخریب یا آسیبی داشتند، تخصیص پیدا کند؛ همچنین درصدد آن هستیم مکاتباتی با برنامه‌وبودجه داشته باشیم تا بتوانیم برای تکمیل امامزادگان و مساجد نیمه‌کاره این شهرستان اعتباری دریافت کنیم.
 
وی با اشاره به اینکه در جهت کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت هم بنا شده بسته‌های تحصیلی و لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان نیازمند اهداء شود، تصریح کرد: همچنین در راستای راه‌اندازی دفتر اوقاف و امور خیریه در اندیکا، مکاتباتی با فرماندار این شهرستان صورت گرفت تا بتوانیم خدمات‌رسانی به مردم نیازمند را تسهیل کنیم.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خوزستان با بیان اینکه اوقاف و امور خیریه یک نهاد ممتاز و صد درصد مردمی است و هر آنچه از دستمان بربیاید برای مردم این منطقه انجام خواهیم داد، خاطرنشان کرد: دستگاه وقف و منافع آن متعلق به مردم است و خود را جدای از مردم به‌ویژه مناطق زلزله‌زده شهرستان اندیکا نمی‌دانیم.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر