اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

پورتال جدید سازمان اوقاف وا مور خیریه

زائران رضوی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

رهبر معظم انقلاب اسلامی پرچمدار حفظ وحدت میان مسلمانان هستند

رهبر معظم انقلاب اسلامی پرچمدار حفظ وحدت میان مسلمانان هستند

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، جوامع اسلامی را برای رسیدن به قله سعادت‌بخش وحدت، تشویق و ترغیب کرده‌اند، گفت: مسلمانان با منافع مشترک و سرمایه‌های انسانی از تقویت تقریب مذاهب سود خواهند برد و رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌عنوان پرچمدار این نهضت پیوسته بر اهمیت وحدت تاکید دارند.

 دوشنبه 17 آبان 1400   98  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه به نقل از خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه اظهار کرد: امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی در طول 42 سال گذشته، جوامع اسلامی را برای رسیدن به قله سعادت‌بخش وحدت، تشویق و ترغیب کرده‌اند.
 
وی یادآور شد: پس از رحلت حضرت امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب، مسئله تقریب مذاهب را با هدف حضور وحدت‌بخش و فشرده مردم مسلمان شیعه و اهل سنت بسیار لازم و ضروری دانستند و تا به امروز این راه را رهبری کردند.
 
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه تصریح کرد: سرویس‌های جاسوسی استکبار جهانی، صهیونیست‌ها، یهود، آمریکا، انگلیس و متحدانشان از وحدت شیعه و اهل سنت آسیب می‌بینند و در مقابل مسلمانان با منافع مشترک و سرمایه‌های انسانی از تقویت تقریب مذاهب سود خواهند برد و رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌عنوان پرچمدار این نهضت پیوسته بر اهمیت وحدت تاکید دارند.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی با تاکید بر اهمیت اتفاق و وحدت میان مسلمانان جهان، افزود: مسلمانان با قدرت متمرکز به راحتی می‌توانند ضمن حفظ منافع مشترک خود، با صدای واحد در برابر دشمنان ایستادگی کنند.
 
وی تاکید کرد: مردم ایران براساس سیاست‌های ترسیم شده از سوی امام راحل و مقام معظم رهبری از آرمان مظلومان غزه و فلسطین در برابر صهیونیست‌ها حمایت می‌کنند و جمهوری اسلامی ایران و حزب‌الله لبنان در 42 سال گذشته از مردم اهل سنت فلسطین با دادن خون حمایت کرده‌اند.
 
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه معیار داعش تنها به کشتن شیعیان خلاصه نمی‌شد، گفت: این گروه خشن ساخته دست آمریکا و رژیم صهیونیستی، بدترین جنایات را علیه شیعه و اهل سنت در عراق و سوریه انجام داده است.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی خاطرنشان کرد: مردم ایران اعم از شیعه و اهل سنت براساس عقیده دفاع از مظلومان به‌ویژه مسلمانان جهان توانستند در مقابل جنایات وحشیانه داعشی‌ها بایستند و آنان را از عراق و سوریه خارج کنند.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر