اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

پورتال جدید سازمان اوقاف وا مور خیریه

زائران رضوی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

آغاز مرحله نیمه‌نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم

آغاز مرحله نیمه‌نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم

مرحله نیمه‌نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به‌صورت داوری فایل‌های تصویری شرکت‌کنندگان در ساختمان شهید سلیمانی سازمان اوقاف و امور خیریه آغاز شد.

 دوشنبه 17 آبان 1400   177  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، مرحله نیمه‌نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از روز گذشته (16 آبان‌ماه) به‌صورت غیرحضوری در ساختمان شهید سلیمانی سازمان اوقاف و امور خیریه آغاز شده و به‌مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.
 
مرحله نیمه‌نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در نوبت صبح از ساعت 8 تا 12 و در نوبت بعدازظهر نیز از ساعت 14:30 تا 20 در جریان خواهد بود؛ این مرحله برای نخستین بار در دوران کرونایی به مسابقات سراسری قرآن اضافه شده و در آن فایل تصویری شرکت‌کنندگان که پیش از این (روزهای 25 و 26 مهرماه) در ادارات کل اوقاف و امور خیریه استان‌ها ضبط شده است، در حضور گروه داوری پخش و قضاوت می‌شود.
 
ضبط تصویری این دوره از مسابقات برخلاف سال گذشته که در مراکز صدا و سیمای استان‌ها صورت می‌گرفت، در این دوره در ادارات کل اوقاف و ‌امور خیریه استان‌ها انجام شده است تا همانگونه که‌ گفته شد در آبان‌ماه به داوری گذاشته شود.
 
در این مرحله از مسابقات اجرای 390 شرکت‌کننده شامل 257 شرکت‌کننده در بخش آقایان و 133 شرکت‌کننده در بخش بانوان مورد داوری قرار می‌گیرد؛ در بخش آقایان در رشته قرائت تحقیق 77 نفر، قرائت ترتیل 50 نفر، حفظ کل قرآن 63 نفر، حفظ 20 جزء قرآن 40 نفر و اذان نیز 27 نفر حضور دارند؛ همچنین در بخش بانوان نیز در رشته قرائت تحقیق فایل تصویری 23 نفر، در رشته قرائت ترتیل 33 نفر، در رشته حفظ کل قرآن 45 نفر و در رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم 32 نفر داوری می‌شود؛ رشته اذان صرفاً ویژه آقایان در نظر گرفته شده است.
 
براساس این گزارش، نفرات برتر این مسابقات به فینال چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم که اواخر آذرماه برگزار می‌شود، راه می‌یابند.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر