اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

پورتال جدید سازمان اوقاف وا مور خیریه

زائران رضوی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

تشریح خدمات اوقاف در مناطق زلزله‌زده اندیکا/ دختران اندیکایی برای درمان به بیمارستان نمازی شیراز می‌روند

تشریح خدمات اوقاف در مناطق زلزله‌زده اندیکا/ دختران اندیکایی برای درمان به بیمارستان نمازی شیراز می‌روند

این روزها یکی از نهادها و سازمان‌هایی که تلاش کرده تا درد و آلام مردم زلزله‌زده اندیکا را به حداقل برساند، سازمان اوقاف و امور خیریه بوده است.

 سه شنبه 18 آبان 1400   120  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، پس از زلزله اندیکا، بسیاری از نهادها و سازمان‌ها در کنار مردم کشورمان به کمک زلزله‌زدگان این شهر آمدند؛ یکی از این سازمان‌ها که تلاش کرده تا درد و آلام مردم اندیکا را به حداقل برساند، اوقاف و امور خیریه بوده است.
 
یکی از خدمات سازمان اوقاف و امور خیریه به مردم زلزله‌زده اندیکا، کمک به بیماران بی‌بضاعتی است که نیاز به معالجه دارند؛ بر همین اساس و پس از بازدید مدیرکل اوقاف و امور خیریه خوزستان از مناطق زلزله‌زده، دستوری پیگیری فوری و درمان دو دختر اندیکایی که هرکدام یک بینایی چشم خود را از دست داده بودند، صادر شد.
 
«حجت‌الاسلام مرتضی خاکباز» مدیرکل اوقاف و امور خیریه خوزستان در بازدید از مناطق زلزله‌زده، دستور انتقال دو دختر اندیکایی که از خانواده سادات بودند را به بیمارستان موقوفه نمازی شیراز صادر کرد؛ حجت‌الاسلام خاکباز همچنین دستور پیگیری جهت راه‌اندازی دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه در شهرستان اندیکا و مکاتبه با سازمان برنامه و بودجه استان جهت تکمیل امامزادگان و مساجد نیمه‌کاره این شهرستان را صادر کرد.
 
یکی دیگر از پیگیری‌های مدیرکل اوقاف و امور خیریه خوزستان، کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت به‌صورت تحویل بسته‌های ویژه تحصیلی و لوازم‌التحریر و همچنین تخصیص اعتبار به مساجد و امامزادگانی که در زلزله دچار تخریب شدند، بود.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر