اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

پورتال جدید سازمان اوقاف وا مور خیریه

زائران رضوی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

آماده‌باش بقاع متبرکه هرمزگان برای خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان

آماده‌باش بقاع متبرکه هرمزگان برای خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان از آماده‌باش تمامی اماکن مذهبی، امامزادگان و بقاع متبرکه این استان برای اسکان موقت و ارائه خدمات رفاهی و بهداشتی به زلزله‌زدگان خبر داد.

 دوشنبه 24 آبان 1400   116  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام مصطفی آزادی معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان اظهار کرد: بعد از وقوع زلزله و با توجه به شرایط موجود در سطح استان، برحسب وظیفه‌ای که اداره کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان در قبال مردم استان دارد، در راستای ارائه خدمات به این عزیزان گام برداشته است.
 
وی تصریح کرد: تمامی اماکن مذهبی، امامزادگان و بقاع متبرکه استان در حالت آماده‌باش برای اسکان موقت و ارائه خدمات رفاهی و بهداشتی به مردم هرمزگان هستند و هم استانی‌های عزیزی که قصد مراجعه به این اماکن را دارند، می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند.
 
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان خاطرنشان کرد: اوقاف هرمزگان این آمادگی را دارد که در صورت بروز هرگونه شرایط اضطرار، امکانات و خدمات رفاهی اماکن مذهبی، امامزادگان و بقاع متبرکه سطح استان را در اختیار مردم عزیز هرمزگان قرار دهد.
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر