اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

پورتال جدید سازمان اوقاف وا مور خیریه

زائران رضوی

 راهبردها و  روال ها ی سازمان اوقاف  امور خیریه در حوزه دولت الکترونیکی

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

تاکید بر ضرورت شفافیت، سرعت و به کارگیری فناوری در فعالیت‌های سازمان اوقاف

تاکید بر ضرورت شفافیت، سرعت و به کارگیری فناوری در فعالیت‌های سازمان اوقاف

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در آیین تکریم و معارفه مدیرکل سابق و جدید امور مالی و ذیحسابی این سازمان بر ضرورت شفافیت، سرعت و به کارگیری فناوری در فعالیت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه تاکید کرد.

 شنبه 29 آبان 1400   159  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه؛ آیین تکریم و معارفه مدیرکل سابق و جدید امور مالی و ذیحسابی سازمان اوقاف و امور خیریه امروز (29 آبان) با حضور رئیس و جمعی از معاونان و مدیران کل این سازمان برگزار شد.
 
در این مراسم که در ساختمان شهید سلیمانی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد، سیدحسین ساجد مدیرکل سابق تکریم و علیرضا عسگری ابیانه به‌عنوان مدیرکل جدید معارفه شد.
 
براساس این گزارش، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در این مراسم بر ضرورت شفافیت، سرعت و به کارگیری فناوری در فعالیت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه تاکید کرد.
 
وی در ادامه این مراسم با تقدیر و تشکر از تلاش‌های سیدحسین ساجد در سِمت مدیرکل امور مالی و ذیحسابی سازمان اوقاف و امور خیریه، اظهار کرد: ایشان جوانی انقلابی و فعال بودند و در فعالیت‌هایشان، دقت نظر بالایی داشتند.
 
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه یادآور شد: بنده مدت زیادی نیز سابقه همکاری با آقای عسگری ابیانه را داشته‌ام؛ این همکاری برای من آورده داشته و آورده‌اش نظم، انضباط و دقت در کار بوده است؛ امیدوارم که ایشان در تمامی فعالیت‌هایشان موفق باشند.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر