• بله
  • اینستاگرام
لوگوی اوقاف

اخبار

بيشتر

يكشنبه19شهريور1402

12:50

56

۱۴۰ هزار زائر از خدمات موکب اوقاف زنجان بهره‌مند شدند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: بیش از ۱۴۰ هزار زائر اربعین طی ۱۷روز از خدمات موکب اوقاف زنجان در وعده‌های غذایی بهره مند شدند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: بیش از ۱۴۰ هزار زائر اربعین طی ۱۷روز از خدمات موکب اوقاف زنجان در وعده‌های غذایی بهره مند شدند.

حجت‌الاسلام مختار کرمی گفت: این موکب از ۱۷ روز قبل در مرز خسروی در حال خدمت‌رسانی است و خوشبختانه در این مدت بازخورد خوبی از زائران و مسئولان در فعالیت این موکب داشتیم.
وی با اشاره به همکاری حشدالشعبی، اوقاف استان کرمانشاه و نیروهای مرزبانی، خادمین موکب شهدای مقاومت و به ویژه بقعه قیدار نبی (ع) در این موکب، گفت: خوشبختانه موکب اوقاف زنجان، جزو مواکبی بود که دارای بیشترین زائر و تردد بود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه در مجموع در این ۱۷ روز به بیش از ۱۴۰ هزار نفر یعنی روزانه ۲۰ هزار نفر در وعده‌های غذایی روزانه خدمت‌رسانی شد، اضافه کرد: با توجه به طولانی بودن مسیر تلاش شد در این مدت میان وعده‌ای مناسب فصل بین زائران توزیع شود.
کرمی با اشاره به حضور مسئولین استانی و کشوری در موکب اوقاف و ابراز رضایت از خدمت‌رسانی در این محل، گفت: تلاش اوقاف بر این است که فعالیت موکب در این محل دائمی شود، چون برخی امکانات اولیه برای برپایی موکب وجود دارد.
وی با بیان اینکه نواقص احصا شده و در تلاش هستیم که در سال‌های آتی این موضوعات برطرف شود، اضافه کرد: یکی از این موضوعات گسترده‌تر کردن امکانات بهداشتی برای استفاده خادمین و زائرین است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه اغلب اقدامات در این موکب با کمک‌های مردمی انجام شد، اضافه کرد: تجربه نشان داده است که حضور مردم در صحنه و مشارکت آنها پیش برنده امور بوده و در تحقق اهداف کمک شایانی داشته است.
کرمی با بیان اینکه در این مدت برنامه‌های فرهنگی نیز برای زائران اجرایی شد، افزود: خوشبختانه استقبال زائران از این برنامه‌ها بالا بود و برنامه‌ریزی می‌شود که در سال‌های آتی تعداد این برنامه‌ها بیشتر شود.

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

آخرین اخبار

بيشتر

اخبار

بيشتر

پیوندها

بيشتر
  • تعداد بازديد اين صفحه: 1025814
  • تعداد بازديد اين صفحه در امروز: 485
  • تعداد کل بازديد کنندگان سايت: 4194540
  • تعداد کل بازديد کنندگان سایت در امروز : 4997